אימון לזוגיות - תוצאות בשטח

אימון לזוגיות - תוצאות בשטח
 

ע. התקשרה אלי לספר לי שהיא מאורסת, כחצי שנה אחרי השיחה האחרונה שלנו. כבר במהלך השיחות בינינו היא הכירה את א. אבל חששה שגם הקשר הזה יגמר כמו קודמיו.

כששאלתי אותה מה לדעתה שונה בקשר הזה היא אמרה בפשטות – "אני". והוסיפה "היום, אני מבינה עד כמה אני יוצרת את הזוגיות שלי".

 

אימון לזוגיות – הלכה למעשה

האימון הינה גישה פרקטית להשגת יעדים. אימון לזוגיות עוסק בדרכים מעשיות להבאת המתאמן לזוגיות המתאימה לו. תהליך האימון לזוגיות מתעסק בעיקר בשאלה "מה ניתן לעשות בכדי להפוך את חלום הזוגיות למציאות". לרוב בתוך כמה מפגשים המתאמן כבר יכול להרגיש עד כמה הוא מתקרב לעבר חלומו.

 

בשונה מטיפול, תהליך האימון מתעסק בעיקר בהווה ובעתיד ,וכמעט שאינו מתעסק בעבר. במהלך האימון המתאמן מביט לעבר מטרות העתיד, ומגדיר תוכנית פעולה שמתאימה להווה.

 

האימון נעשה באמצעות שיחות (לרוב פעם בשבוע), וליווי בין הפגישות, המתבטא בתכתובות או טלפונים, שמטרתן לתמוך בהמשך האימון "בשטח", ולענות על שאלות חשובות שעולות לאחר הפגישה.

 

הצלחה של אימון

התנאי העיקרי להצלחה של אימון הינו הרצון של המתאמן לשנות את מצבו הקיים, כל אדם המעז לאמר לעצמו "אני יכול לשנות" עבר את המכשול העיקרי, וסיכויי ההצלחה שלו טובים.

על המאמן מוטלת המשימה למנף את הרצון של המתאמן, למקד אותו במטרתו, ויחד עם המתאמן ליצור תוכנית פעולה אפקטיבית.

 

 

אורן אביטל, מאמן לזוגיות

מידע נוסף על אימון לזוגיות ניתן למצוא באתר אימון לזוגיות
www.orenavital.com
            אתר הכרויות החצי השני   /   אודות החצי השני   /   שאלות ותשובות   /   האני מאמין שלנו   /   שירות לקוחות   /   להצטרפות  /  מגזין הכרויות ודייטים  /  תקנון


.015625