שלב הדייט הלוהט באתר היכרויות

 הכרויות

  

מוצפים בפניות לדייט לוהט? כך תסננו פניות ותמצאו את האנשים שמתאימים לכם באמת. מבצע דייט נולד יוצא לדרך
 
מזל טוב, נרשמתם לאתר ההיכרויות החצי השני! השקעתם בכרטיס, הלכתם להצטלם במיוחד, חשבתם על תיאור שישקף אתכם בדרך הטובה ביותר, מילים שיפרגנו אבל גם לא ייתפסו כהגזמה פרועה. מנוע החיפוש של אתר ההיכרויות  עשה התאמה דו כיוונית והעלה לכם פרטנרים פוטנציאלים.
נפלא, מעולם לא פגשתם כל כך הרבה אנשים שהייתם רוצים להכיר. אבל עכשיו הגיע השלב הקשה באמת: כיצד בוחרים את האדם הנכון באתר היכרויות. את האחד שכדאי להתחיל איתו חיזור וירטואלי לוהט מתוך המלאי המסחרר? כיצד תדעו שהדמות הבוקעת מתוך המחשב באתר היכרויות היא באמת האדם שאתם מחפשים להיות איתו במציאות? 
 
לפניכם מספר קריטריונים ונקודות למחשבה, שיעזרו לכם להחליט אם להפוך את סשן הצ'יטוט הסוער באתר היכרויות לדייט אמיתי או שכדאי בכלל לחתוך עוד טרם התחלתם. לא מדובר במדע מדוייק, לכו בעיקר לפי התחושה האישית שלכם או בהתאם לניסיון שצברתם בזירת הדייטים.
 

דייט עליז לרווק שמעיז (לשאול)

תמונה
 עם יד על הלב, אי אפשר להתעלם מהעובדה הפשוטה שהדבר הראשון אותו תבדקו באתר היכרויות הוא איך אותו אדם נראה. כמובן, שתמונות לא משקפות דבר. יש אנשים מאוד לא פוטוגניים לעומת כאלה שיוצאים כמו בר רפאלי או בראד פיט. בנוסף, ישנם אנשים שבוודאי העבירו את התמונה שלהם אי אלו עיבודים גראפיים בפוטושופ טרם העלו אותה לאתר היכרויות ויש אנשים ששילבו תמונות שצולמו לפני שנים רבות או תמונות שצולמו מזווית מחמיאה במיוחד. אולם, הטיפוס שישתקף לכם מבעד לתמונה ברוב הפעמים יקבע אם תמשיכו לקרוא מה הוא מספר על עצמו או תעברו הלאה. בחרו את התמונה שמשקפת אתכם על הצד הטוב ביותר: אם יש לכם חיוך מקסים, דאגו להזין את הכרטיס בתמונה מחוייכת במיוחד ואם יש לכם תמונה בה רואים את העיניים העמוקות והמהרהרות בהן התברכתם, מושא לגאווה, דאגו לתמונה מבליטת עיניים. 
זהות המשתמש
 אם מנוע החיפוש של אתר היכרויות  "החצי השני" הראה לכם התאמה דו כיוונית, סימן שהכרטיסים שלכם זהים בדרך זו או אחרת. תחביבים משותפים, אותה סביבת מגורים, גיל דומה וכולי. זה הזמן לברר עוד על הבן אדם שמסתתר מאחורי הפרטים דרך שיגור מייל או צ'יטוט און ליין. נסו לדלות פרטים רלוונטיים אודותיו או לשאול שאלות על דברים מהותיים חשובים אם הוא בטוח לא מעשן או בשל לקשר רציני, איפה הוא גר. ישנם פרטים של משתמשים שמשתנים עם הזמן ועם זאת, משתמשים לא טרחו לעדכן אותם. עליכם לבדוק בברור ראשוני אם המידע באתר היכרויות אקטואלי להיום כדי להמשיך הלאה.
צ'יטוט ראשוני
 בצ'ט הראשון באתר היכרויות בדקו אצל אותו אדם את אופן הניסוח, המילים בהן הוא בחר, האייקונים שהוסיף לכיתובים. אל תכבירו על עצמכם במידע כדי להשאיר אלמנטים מסקרנים לדייט ועם זאת, שימו לב מה הפרטנר הוירטואלי בוחר לספר לכם: האם יש לו חוש הומור, הוא מבין את הבדיחה שכתבתם או את ההלצה הקטנה שעברה בחילופי המסרים? כיצד הוא מגיב לשיתוף ראשוני על מידע אישי שזה עתה חלקתם עמו? האם הוא מעניין או מתיש ומשעמם אתכם? האם לצ'יטוט זה יש סיכוי להשתדרג ולהפוך לשיחת טלפון? במקרה ואינכם בטוחים אתם יכולים להמשיך לצ'וטט מספר ימים, על אף שהצד השני מתעקש על דייט או לוחץ על הכרעה. החליטו בזמן ובקצב שלכם, כל עוד הוא בגבול הטעם הטוב              

                                                                                             להמשך המאמר
  
כניסה לחברים וחברות
דואר אלקטרוני
סיסמא

למה אנחנו?
אתר הכרויות איכותי לאקדמאים, בעלי השכלה גבוהה ופרק ב' המעוניינים בקשר רציני
מעגל חברים אמין
התאמה דו כיוונית
ליווי וייעוץ מקצועי
כתבות שאולי יעניינו אותך

1.611328E-02