שלב הדייט הלוהט באתר היכרויות (המשך)

שלב הדייט הלוהט באתר היכרויות (המשך)
   

דבר אלי בטלפון

הטלפון מהווה נקודת מפנה ביחסים שעד כה רקמתם בטרם ההחלטה לקבוע דייט. טון הדיבור, האינטונציה, הצחקוק ברקע וכדומה. תוכלו ללמוד הרבה על הפרטנר מניסוחו המילולי, האם הוא ישיר או מרבה במילים? האם הקול שלו נעים לכם? שימו לב, שיש אנשים שהטלפון לא מייצג אותם כראוי, כיוון שהם לא פטפטנים במיוחד או במקרה תפסתם אותם בזמן לא נוח או בסביבה בה הם אינם חשים חופשיים לשוחח.לא תמיד כדאי לפסול אפשרות לדייט רק בגלל שיחה טלפון אחת שלא ממש עמדה בציפיות שלכם. אולם שיחת הטלפון  מהווה לרב שלב לבדיקה כימיה ראשונית. אם בסיום השיחה תקבעו דייט, בהצלחה ואם לא, לא נורא, תוכלו להמשיך בסבב הסינונים עד למציאת הדייט הנכסף.
 
אותות אזהרה

-          המועמד מתחמק מקביעת דייט במשך זמן רב. סימן שהוא לא רציני או בתקופה לא מתאימה לדייטים.

-          המועמד מסרב לחשוף על עצמו פרטים בסיסיים, מעבר לפרטים שמוצגים בכרטיס, פרטים שחשובים לכם כדי לקבל החלטה. יתכן והוא ביישן מאוד או פשוט מסתיר מכם מידע רלוונטי.

-          המועמד מגלה קוצר רוח או עצבנות בשיחה עמכם. אתם לא מעוניינים לחוש בלתי רצויים ולכן, כנראה שהוא לא האדם המתאים עבורכם.

-          המועמד רוצה שיבואו לדייט גם חברים.

-          המועמד מושך אתכם זמן רב מדי בשיחות טלפון או מסרים וירטואליים.

-          המועמד מטריד אתכם זמן רב בשיחות טלפון למרות שכבר אמרתם לו שאתם לא מעוניינים בדייט. אל תצאו לדייט מאולץ או כפוי מראש.

 
טיפ: אתם יכולים לחפש מידע על המועמד בגוגל בהקשת שמו או לשאול חברים אם הם במקרה מכירים או שמעו עליו. אל תסתמכו רק על מידע קודם שחברים נותנים, תנו צ'אנס, אבל לעיתים הכרות מסויימת תסיר דאגה מליבכם בכל הנוגע לאמינותו של המועמד לדייט. זיכרו שצוות ה"חצי השני" עושה כל שביכולתו להציג באתר את הרווקים והרווקות המובחרים ביותר שעברו שיחת טלפון מקדימה שבדקה את מידת רצינותם ואמינותם. 
  אתר הכרויות החצי השני   /   אודות החצי השני   /   שאלות ותשובות   /   האני מאמין שלנו   /   שירות לקוחות   /   להרשמה חינם  /  מגזין הכרויות ודייטים  /  תקנון


0