הכרויות הכרויות

שאלות נפוצות

אודותינו
ייחודי לחצי השני
האני מאמין שלנו
שרות לקוחות
 
הרשמה
כיצד נרשמים לאתר?
מתי ניתן להשתמש באתר?
האם חבר באתר יכול להתכתב עם מנויים?
חידוש אוטומאטי
כיצד משנים סיסמא?
 
הפרופיל שלי
עריכת פרופיל ועדכון תמונה
כיצד אוכל לקבוע את התמונה הראשית?
שינוי הרשאה לתמונה
מהי תמונה פרטית?
מהו דירוג הפרופיל?
איך אוכל להסתיר את הפרופיל שלי?
?מהי הקפאה? וכיצד אוכל להשתמש בה
כיצד ניתן למחוק את הפרופיל שלי?
 
חיפושים באתר
אילו סוגי חיפוש יש באתר?
חיפושים לפי פילטרים שונים
האם כל הפונים אליי מתאימים לדרישותיי?
כיצד אוכל לדעת מתי משתמש נכנס לאחרונה לאתר?
 
אופן ההתקשרות באתר
שליחת הודעות
הגדרת שליחת מייל על הודעות חדשות
מחיקת הודעה
שליחת מסרונים
שיחת אונליין
מי חיפש אותי
 
הרשימות שלי
צפו בי / צפיתי בהם
יזמו איתי שיחה / יזמתי איתם שיחה
מועדפים
כן / לא / אולי
חברים שחסמתי אותם  ניתן לפנות אלינו בטלפון 1-700-700-450
לשירותך לאורך כל הדרך
"ארגון החצי השני"
אימייל
סיסמא
שכחת סיסמא?
 

הצטרפו חינם


עמוד ראשי
אודות החצי השני
הצטרפו עכשיו
האני מאמין שלנו
שאלות ב אתר הכרויות
תמיכה ושירות לקוחות
מגזין דייטים והכרויות
כיצד נרשמים לאתר
ההרשמה לאתר כרוכה ביצירת פרופיל משלך. עליך ללחוץ בדף הבית על הלינק הכתום "הצטרפו חינם" ולמלא טופס קצר שבו עליך למלא פרטים בסיסיים על עצמך ועל מה שאת/ה מחפש/ת. במידה ונתקלת בבעיה כלשהי שרות הלקוחות ישמח לענות לך על כל בעיה הערה או הארה. לתשומת לבך: פרטי ההתקשרות שלך (טלפון ודואר אלקטרוני) חסויים במערכת ורק לך ניתנ/ת האפשרות לחשוף אותן ע"י סימון chek box שנמצא בשליחת ההודעה.
סיום ההרשמה – חבר/ה באתר
לאחר מילוי טופס ההרשמה, הנך מוגדר/ת כחבר/ה באתר – ללא תשלום ולזמן בלתי מוגבל. כחבר/ה באתר ניתנת לך אפשרות לשלוח הודעות ומסרונים חופשי וללא הגבלה, חברים אחרים באתר יוכלו לקרוא ולענות על הודעות אלו בשימוש בנקודות קרדיט ומנויים יוכלו לקרוא את ההודעה ולענות ללא מגבלה. מספיק שצד אחד מנוי, אזי, התקשורת בין הגולשים באתר הנה מלאה. מומלץ להשקיע בפרופיל שלך ( טקסטים ותמונה), היות והשקעה זו תביא לך פניות רבות ובנוסף צוות האתר יעניק לך נקודות קרדיט. כך שתוכל/י את/ה תוכל/י להשתמש בשרות של האתר גם ללא תשלום. כחבר/ה באתר רצוי לשלוח כמה שיותר מסרונים בכדי שתוכל/י להשתמש בנקודות הקרדיט, היות ולמסרונים כולם יכולים לענות.
נקודות קרדיט
נקודות אלו ניתנות לחבר חדש באתר בכדי שיוכל להתרשם מהאתר וליהנות מהשרות. הנקודות מאפשרות לך לקרוא הודעות אישיות של חברים באתר (בנוסף להודעות של מנויים אותם את/ה תוכל/י לקרוא חופשי) גם אם אין לך מנוי. ברגע שהשבת להודעה בנקודה אחת התקשורת ביניכם תהיה אין סופית. מספר נקודות בקרדיט שמקבלים תלוי בכתיבת תיאורים מוצלחים ועדכון תמונה מוצלחת.
מנוי באתר
בכדי ליהנות מכל ההטבות שהאתר מציע – יכולת לתקשר עם כל הגולשים הרלוונטים לך. ניתנת לך האפשרות לרכוש מנוי לאתר במחיר סמלי. המנוי יקנה לך אפשרות לשלוח הודעות שאותן כולם יוכלו לקרוא ולהשיב לך (חברים ומנויים) וגם ניתנת לך האפשרות לשוחח עם אותם גולשים און ליין במידה והם נמצאים באותו הזמן באתר.
חידוש אוטומטי (אופציה)
לאחר רכישת המנוי ניתנת לך כברירת מחדל אופציה להמשיך את המנוי לחודש נוסף במחיר מוזל. במידה ואינך רוצה להשתמש באופציה זו, תוכל/י בכל שלב בהיותך מנוי לבטל את האופציה הזו בקישור "רכישת מנוי" שנמצא מצד ימין שעמוד הבית. ניתנת גם האפשרות לרכוש את המנוי ללא חידוש גם דרך שרות הלקוחות שזמינים בכל שעות היממה.
שינוי סיסמה
בסיום מילוי טופס ההרשמה לאתר, הנך מקבל/ת לדואר האלקטרוני שלך סיסמה הראשונית, דרכה תוכל/י להיכנס לאתר. ניתן לשנות את הסיסמה בעמוד הבית מצד ימין בלשונית "פנוי לשיחה כרגע" או "בפרופיל שלי".
עריכה ושינוי פרטים בפרופיל
עדכון פרטים אישיים
אם ברצונך להוסיף ו/ או לעדכן את פרטיך האישיים עליך להיכנס בתפריט מצד ימין באתר לקישור "הפרופיל שלי" ולאחר מכן לעבור ל"פרטים אישיים" המופיע בחלק העליון. בחלק זה תוכל לשנות את ההגדרות האישיות שהזנת בעבר, להוסיף ולשנות את התיאור האישי בטקסטים החופשיים. חשוב לציין שעל מנת לשנות את גילך (שנת לידה), שם פרטי ופרטי התקשרות עליך ליצור קשר טלפוני עם שירות הלקוחות או לחילופין לשלוח להם הודעה בדבר השינוי שיש לבצע.

עדכון פרטי בן/ בת הזוג
אם ברצונך להוסיף ו/ או לעדכן את פרטי בן/ בת הזוג עליך להיכנס בתפריט מצד ימין באתר לקישור "הפרופיל שלי" ולאחר מכן לעבור ל"פרטי בן/ בת הזוג" המופיע בחלק העליון. בחלק זה תוכל לשנות את ההגדרות שהזנת בעבר, להוסיף ולשנות את התיאור של הצד השני בטקסטים החופשיים, טווח גילאים מבוקש, גובה, איזור מגורים וכדומה.

עדכון תמונה
הפנים שלך הם חלק מאישיותך. על מנת להוסיף ו/ או לעדכן תמונה עליך להיכנס בתפריט מצד ימין באתר לקישור "הפרופיל שלי" ולאחר מכן לעבור "לעדכון תמונה" המופיע בחלק העליון. העלאת התמונה: יש לוודא כי התמונה שמורה כקובץ gif או jpg. לאחר מכן יש ללחוץ על כפתור ה Browse/ עיון ולבחור את התמונה הרצויה. לסיום התהליך יש ללחוץ על העלאת תמונה ולהמתין מספר רגעים. התמונה אמורה להעלות מיידית, במידה ונתקלת בבעיה כלשהי, הנך יכול לשלוח לנו אותה למייל: photos@onlyu.co.il (ניתן להעלות עד 4 תמונות).
דירוג הפרופיל
דירוג הכרטיס נועד לעודד פניות רבות יותר לחברי האתר. הדרוג נקבע משקלול של טקסט ותמונה איכותיים , דרוג איכות הכרטיס משפיע על מיקום הכרטיס בחיפושים ע"פ איכות הכרטיס.

איך ניתן לשפר את איכות הכרטיס ולקבל דרוג גבוה?
להשקיע בתיאורים בכרטיס, הכרטיסים (גם כשהם סגורים) מציגים קודם כל את התיאור העצמי ותאור בן/בת הזוג – לכן חשוב להקדיש מספר דקות לניסוח תיאורים אלו. רצוי שהתיאורים יהיו מפורטים ומוחשיים - שפה תיאורית נותנת לקורא תחושה טובה יותר לגבי הכותב. חשוב שהניסוחים יהיו מקוריים – פחות ציטוטים וקלישאות ויותר משפטים אוטנטיים שלך. כדאי לתאר דברים שאתם אוהבים נהנים או חלק מהחיים שלכם, ולהתמקד בדברים שחשובים לכם בזוגיות. מומלץ לענות גם על השאלות הנוספות שמכילות טקסט חופשי. בנוסף בכדי להופיע בתוך הדרוג שלך במקום גבוה יותר – מומלץ להיכנס לאתר לעיתים קרובות.

סיבות לדירוג הפרופיל
1. על מנת למזער את האי נעימות הנגרמת לעיתים בפגישות וכדי שתוכל לבחון את האדם העומד מצידו השני של הקו לפני הפגישה.
2. ככל שהכרטיס מושקע מבחינת טקסטים ותמונות טובות יהיו לו יותר פניות.

כיצד נקבע דירוג פרופיל
הדרוג נקבע משקלול של טקסט ותמונה איכותיים. הדרוג נע מכוכב אחד עד ל - 3 כוכבים.
3 כוכבים = כרטיס איכותי מאד.
*תמונות באיכות גבוהה,
**ותיאורים אותנטיים ואישיים (נדרש לענות על כל ארבע השאלות הפתוחות בדגש על התיאור האישי ותיאור בן/בת הזוג – על שאלות אלו נדרש למלא לפחות ארבע שורות ענייניות).
2.5 כוכבים = כרטיס איכותי מאוד. תמונות באיכות גבוהה, ותיאורים טובים (נדרש לענות על התיאור האישי ותיאור בן/ בת הזוג לפחות 3 שורות).
2 כוכבים = כרטיס טוב. תמונה טובה ותיאורים טובים, או תמונה טובה ותיאורים סבירים.
כוכב וחצי = כרטיס רגיל. תיאורים סבירים ותמונה סבירה או פרטית, תיאורים טובים אך ללא תמונה.
כוכב אחד = כרטיס ניתן לשיפור. תיאורים סבירים וללא תמונה.
ללא כוכב = כרטיס זה אינו מוצג בתוצאות החיפוש מאחר וחסרים בו תיאורים אישיים.

*תמונה באיכות גבוהה – תמונה ברורה וחדה, תווי פנים ועיניים ברורות ופתוחות ("מדברות") - שניתן לראות את האישונים. ללא כל הסתרות (כגון משקפי שמש). מומלץ להעלות מספר תמונות לאתר שמציגות אותך באור חיובי. **תיאורים אותנטיים ואישיים – תיאורים אישיים, המשקפים את אישיותך. תיאור העונה על ארבע השאלות הפתוחות.
תיאורים טובים – תיאורים אישיים, המשקפים את עצמך. תיאור העונה על התיאור האישי ותיאור בן/ בת הזוג.
תמונה טובה – תמונה ברורה וחדה, שבה רואים את תווי הפנים ללא כל הסתרות (כגון משקפי שמש).
תיאורים סבירים – תיאורים המתארים בכלליות את אישיותך (אפשרות שימוש באשף התאורים), תיאור העונה על התיאור האישי ותיאור בן/ בת הזוג.
תמונה סבירה – תמונה לא ברורה ולא חדה, החבר אינו מוצג באופן בהיר.
***תמונה פרטית – תמונה המאושרת לצפייה על ידי החבר בלבד.
אפשרויות להסתרת הפרופיל
על מנת לשנות את סטטוס תצוגת הפרופיל שלך באתר, עליך להיכנס בתפריט מצד ימין באתר לקישור "הפרופיל שלי" ולאחר מכן לעבור ל "סטטוס תצוגה" המופיע בחלקו העליון של העמוד. בלשונית זו ניתן לקבוע באלו אופציות הנך רוצה לשנות את הגדרות הפרופיל שלך. מסרים מידיים - להציג/ להסתיר את הפרופיל שלי. הציגו את הפרופיל שלי - הפרופיל שלך יופיע כאון ליין באתר ויוכלו ליזום איתך שיחות. "הסתירו את הפרופיל שלי" - לא תהיה אפשרות ליזום איתך שיחות אונליין חיפוש - "הציגו את הפרופיל שלי" - הפרופיל שלך יופיע ברשימת החברים בחיפוש. "הסתירו את הפרופיל שלי" - הפרופיל שלך לא יופיע ברשימת החברים בחיפוש צפייה בפרופיל - "הציגו את הפרופיל שלי" - כאשר תצפה בפרופיל כלשהו הפרופיל שלך יופיע תחת "צפו בפרופיל שלי "הסתירו את הפרופיל שלי" - כאשר תצפה בפרופיל כלשהו הפרופיל שלך לא יופיע בצד השני תחת הלשונית "צפו בפרופיל שלי".
איתור פרופיל
לשונית זו מופיעה בצד ימין של האתר. אם ברצונך לחפש חבר/ה ספציפי באתר עליך ללחוץ על הלשונית ואז יפתחו לך שתי אפשרויות למציאת חבר: 1. איתור פרופיל לפי מספר חבר 2. איתור פרופיל לפי שם משתמש לתשומת לבך: בלשונית זו ניתן לראות ולחפש רק חברים שהתאימו לדרישות שציינת באתר.
הקפאת פרופיל
ביכולתך להקפיא את הפרופיל שלך עד למועד בו תרצה\י לחדש את השימוש בו. בזמן ההקפאה לא תוכל/י לבצע חיפושים ולא תופיע/י בפני הגולשים באתר.
ביטול פרופיל
במידה והנך מעוניינ/ת לבטל לגמרי את רשומך לאתר, הנך יכול לעשות זאת שירות הלקוחות
עדכון והעלאת תמונה
הפנים שלך הם חלק מאישיותך. על מנת להוסיף ו/ או לעדכן תמונה עליך להיכנס בתפריט מצד ימין באתר ללשונית "הפרופיל שלי" ולאחר מכן לעבור לעדכון תמונה המופיע בחלק העליון (ניתן לעדכן עד 4 תמונות).
יש לוודא כי התמונה שמורה כקובץ gif או jpg. לאחר מכן יש ללחוץ על כפתור ה Browse/ עיון ולבחור את התמונה הרצויה. בסיום התהליך יש ללחוץ על העלאת תמונה ולהמתין מספר רגעים. התמונה אמורה להעלות מיידית, במידה ונתקלת בבעיה כלשהי, הנך יכול לשלוח לנו את תמונתך למייל photos@onlyu.co.il ונעדכן אותה במיידית.
במידה ואין לך תמונה כקובץ באתר, הנך יכול/ ה לשלוח אותה אלינו בצירוף מספר הטלפון שלך מאחורי התמונה, לכתובת: ת.ד. 10450 רמת גן מיקוד 52003 ותוך ימים מספר התמונה תעדכן באתר.
שינוי הרשאה לתמונה
לידיעתך: ישנן שלוש אפשרויות של הצגת תמונות:
• תמונה גלויה – מוצגת לכל החברים ולמבקרים באתר.
• תמונה לחברים בלבד - התמונה תוצג רק לחברים רשומים שאושרו על ידי צוות האתר.
• תמונה פרטית – התמונה מוסתרת ותיחשף רק למי שתבחר/י. בכדי לחשוף את תמונתך עליך לשלוח הודעה ובגוף ההודעה לסמן שהנך רוצה לצרף לגוף ההודעה את תמונתך.
הסתרת תמונה
במידה ואינך מעוניינ/ת לחשוף את תמונתך, אלה רק למי שתבחר/י, קיימת אופציה להסתיר אותה. ראה הסבר על תמונה פרטית בלינק "שינוי הרשאת תמונה"
סוגי חיפוש באתר
חיפוש לפי זמן כניסה
בחיפוש זה מי שנכנס אחרון מופיע ראשון באתר, לפיכך מומלץ להיכנס בתדירות גבוהה לאתר.

חיפוש לפי איכות כרטיס
החיפוש מתבצע ע"פ שיקלול של שני פרמטרים קודם כל לפי איכות כרטיס ולאחר מכן לפי זמן כניסה.

חיפוש ממוקד
ניתן למקד את החיפושים ע"פ גיל וגובה בסרגל החיפוש ולגבי הקריטריונים האחרים כגון מצב משפחתי, אזורי מגורים, השכלה, עישון ודת, ניתן למקד זאת בלחיצה על הלינק שינוי מאפייני חיפוש אחרים אשר מופיע בצד ימין למטה בסרגל החיפוש.
חיפושים ע"פ פילטרים שונים
התאמה רגילה
חיפוש רגיל בו ההתאמה מתבצעת בהתאם לדרישותיך. בפתיחת הפרופיל יופיע דרישות הצד השני ובהתאם לזה תוכל/י להחליט אם ברצונך לשלוח את הודעה.

התאמה דו כיוונית
התאמה דו כיוונית מסומנת באתר בשני חצים ירוקים והיא מתבצעת בהתאם לבקשת שני הצדדים, לפיכך, בפתיחת פרופיל בהתאמה זו, יופיע הכיתוב "הפרופיל מתאים לדרישותייך" ללא פירוט דרישות הצד השני.

התאמה ע"פ פרופילים שלא צפיתי בהם
החיפוש מציג לך את הפרופילים שעדין לא פתחת אותם
שליחת הודעות
כחבר באתר ניתנת לך האפשרות לשלוח הודעות (קישור הנמצא בצידו הימני של כל פרופיל) באופן חופשי, אך בניגוד למיסרון, להודעות אלו יוכלו לקרוא ולהשיב מנויים באתר או לחברים שיש ברשותם נקודות קרדיט.
כמנוי באתר, כולם יוכלו לקרוא ולהשיב להודעות שלך.
ניתן לראות אם קיבלת הודעות בקישור "תיבת ההודעות שלי" בלשונית "דואר נכנס".
ב"תיבת ההודעות שלי" בלשונית "דואר יוצא" ניתן לראות אם ההודעות ששלחת באמת נשלחו ובאיזה מצב נמצאים ההודעות שלך – האם נקראו או לא או שלא שניסו ולא הצליחו "הפרופיל נצפה וההודעה לא נקראה".
הגדרת שליחת מייל על הודעות חדשות
כברירת מחדל המערכת שולחת הודעה לדואר האלקטרוני על כל הודעה חדשה שקיבלת בתיבת ההודעות שלך באתר. במידה ואינך רוצה או רוצה אך באופן חלקי לקבל הודעות לדואר האלקטרוני, הנך יכול/ה לשלוט בזה בלשונית "פנוי לשיחה כרגע (שינוי)" בצד ימין בדף הבית.
מחיקת הודעות
ניתן למחוק הודעות שהם מבחינתך כבר לא רלוונטיות ע"י סימון בצד ימין של ההודעה ולחיצה על הקישור "מחיקת הודעות" שנמצא בתחתית העמוד. הודעות אלו מגובות אצלך במידת הצורך בלשונית "הודעות שנמחקו". 
שליחת מיסרונים
כחבר באתר ניתנת לך האפשרות לשלוח מיסרונים (קישור הנמצא בצידו הימני של כל פרופיל) באופן חופשי. מיסרוים אלו הן תמונות מצוירות המלוות במשפטים קבועים שנועד להעביר מסר כלשהו לצד השני. בניגוד להודעה שרק מי שמנוי או רק למי שיש נקודת קרדיט יכול להשיב להודעה, הרי שלמסרונים כולם יכולים להשיב. לחברים שיש לרשותם נקודות קרדיט מומלץ לשלוח מסרונים היות וכך הם יוכלו לנצלם.
שיחות און ליין
שימוש בפונקציה זו ניתנת למנויים באתר אבל כל החברים יכולים להיענות להזמנה לשיחה כזאת. אם ראית את הסימון "אני באתר" בפרופיל של מישהו, ביכולתך ליזום שיחה מיידית איתו, השיחה בניכם מתנהלת בחלון נפרד, תוך כדי גלישה באתר. לכל פרופיל שנמצא באון ליין ישנו סימון (עיגול ירוק מעל הכרטיס או סימון בתוך הכרטיס) "אני באתר", לחיצה עליו תפתח חלון שיחה (במידה והחלון לא יפתח יש לך חסימה של חלונות קופצים בתוכנת החלונות).
התצוגה של מספרי מנוי בתוך החלון תוצג עד אשר הצד השני יאשר את השיחה (נפתח לו חלון קטן שמיידע אותו על כך).
במידה והחבר אישר את השיחה תופיע המילה ACCEPTED ואז תוכל/י להתחיל להתכתב עימו.
במידה והחבר אינו מעוניין לשוחח, תופיע המילה CANCELLED.
שימו לב: לא ניתן להתחיל לכתוב ולשלוח הודעות כל עוד הצד השני לא אישר את השיחה.
במידה ופספסת שיחת און ליין או ברצונך לראות עם מי יזמת שיחת און ליין בעבר תוכל/י לראות זאת
בקישור: "הרשימות שלי"
ישנם באתר שתי אופציות ליצירת קשר באון ליין:
מי פנוי לשיחה
פונקציה זו מופיעה כלשונית בדף הבית, ובא מופיעים כל הגולשים שכרגע נמצאים באתר על פי פרמטרים של גיל וגובה ומין.
חיפוש לפי זמן כניסה
בפונקציה זו ניתן לראות למקד את הגולשים שכרגע באתר ומתאימים לדרישותיי ע"פ כל הפרמטרים שסימנתי בדרישותיי כלפי הצד השני.
כן/ לא/ אולי
זוהי אופציה נוספת לחיפוש, לשונית זו נמצאת למעלה בדף הבית, באופציה זו ניתן לדפדף בתמונות שהתאימו לקריטריונים שלך לסמן את הגולשים באתר שברצונך לפגוש ( סימון ב "כן" ) או יש סיכוי לפגישה ( סימון ב "אולי" ) או לא מעוניינ/ת להיפגש איתם (סימון ב "לא").
בסימון הבחירה "כן" או "אולי", הפרופיל שלך יופיע בלשונית "מי חיפש אותי" אצל הצד השני. כך שברגע שיראה אותך הוא/היא גם תהיה מעוניינ/ ת להיפגש איתך תישלח לך הודעה על כך.
צפו בי/ צפיתי בהם
בלשונית זו תוכל/י לראות את החברים שצפית בכרטיסם וחברים שצפו בכרטיסך,
הכרטיסים המוצגים הם של 3 החודשים האחרונים.
יזמו איתי שיחה/ יזמתי איתם שיחה
בלשונית זו תוכל/י לראות את החברים שיזמת עימם שיחה און ליין וחברים שיזמו איתך שיחה און ליין
הכרטיסים המוצגים הם של 3 החודשים האחרונים.
מועדפים
בלשונית זו תוכל/י לראות את החברים שהוספת למועדפים. בפתיחת כל פרופיל ישנו בצד ימין אופציה להוספה למועדפים, ניתן גם להוסיף הערה אישית לכל פרופיל שהוספת למועדפים. 
כן/ לא/ אולי
בלשונית זו תוכל/י לצפות בכל החברים שסימנת שהנך מעוניין להיפגש איתם או אולי (בגדר אפשרות) להיפגש איתם. האפשרות לראות ולמיין את אותם החברים שהנך מעוניינ/ת לפגוש ושמתאימים לדרישתך ע"פ תמונות נמצאת בחלקו העליון של האתר בלשונית "כן/ לא/ אולי". בסימון באופציה של כן או אולי, הצד השני יוכול לראות זאת במי חיפש אותי, לשונית זו נמצאת בחלקו העליון של דף הבית.
חסימת חבר באתר
בלשונית זו תוכל/י לראות את החברים שחסמת אותם מהיכולת ליצור עימך קשר כלשהו ובנוסף אותו חבר אינו מופיע לך יותר בחיפושים. אם ברצונך לחסום חבר באתר, תוכל/י לעשות זאת רק דרך ההודעות הנכנסות ( גוף ההודעות עצמן או בפרופיל של שולח ההודעה), להודעה מאותו חבר ושם ללחוץ על חסימת חבר.

ארגון החצי השני מפעיל את אתר היכרויות ONLYU - אתר הכרויות לאקדמאים ו לסטודנטים היחיד בו ה חיפוש נעשה בהתאמה דו – כיוונית. השירות מאפשר לנרשמים – סטודנטים ואקדמאים, פנויים ופנויות לחסוך זמן במציאת קשר רציני ומשמעותי בחייהם. האתר הוא למעשה, מיזם משותף של אגודות הסטודנטים באוניברסיטאות בשיתוף קמפוסים וחברות עתירות ידע, המאגד בתוכו אלפי חברים המצטרפים אליו מדי חודש


0